Memiş Ali Yazıcı

Adım Memiş Ali Yazıcı. 27.02.1979 doğumluyum. Rize’de yaşıyorum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Rize’de tamamladım. Süleyman Demirel Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünde özel davetle fotoğraf eğitmen asistanlığı görevi yaptım.
Sanat yaşamıma benim için hala özel bir yeri olan fotoğrafla başladım. Yaptığım işin merkezine fotoğrafı yerleştirerek üzerine kattığım her deneyime o merkezden yola çıkarak hayal gücümü ve yapmak istediklerimi ekledim. Benim için hayat fotoğraf karelerinden oluşan ve bazen kendi müziğini belli bir ritim eşliğinde bize sunan bir tür yaşam görselidir. Görsel sanatlarla süregelen tüm işlerime yansıttığım fotoğraf merkezli yaklaşım gelecekte sinemaya atacağım adımın habercisidir.
Mesleğime profesyonel anlamda katalog çekimleri ile başladım. Ayrıca  2007 yılında insanların evlilik yolunda ki en mutlu günlerini stüdyolardan kurtarıp doğa ile buluşturmak adına bir akım başlatıp sektöre yeni bir soluk getirdim.
Bunların yanı sıra kurumsal yapımız da gelişerek büyüdü. Yapım şirketi olarak Sevdaluk ve Benim İçin Üzülme gibi döneme damga vuran dizilere çekim desteği verdik. Kurumsal tanıtım filmleri ile ticari sektördeki profesyonelliğimizi görsel medyaya taşıdık.

MEMİŞ ALİ YAZICI’YA AİT ÇALIŞMALAR

 memis-ali-yazici9
memis-ali-yazici11
memis-ali-yazici12
memis-ali-yazici14
memis-ali-yazici15
memis-ali-yazici18
memis-ali-yazici20
memis-ali-yazici21
memis-ali-yazici22
memis-ali-yazici23
memis-ali-yazici7
memis-ali-yazici8
memis-ali-yazici5
memis-aliyazici3
memis-ali-yazici4

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.