Mr. Robot 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Mr. Robot 4 sezon fragmanı

Mr. Robot 4. Sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Siber güvenlik uzmanı Elliot Alderson’ın maceralarını konu olan Mr. Robot 4. sezon fragmanı ile geri sayım yeniden başladı.

Mr. Robot 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

24 Haziran 2015 tarihinde yayına başlayan Mr. Robot dizisi yeni sezonuyla izleyicileri yeniden ekran başına bağlayacak. Hatırlarsanız, Elliot üçüncü sezonun sonunda iş adamı Whiterose’nin eline düşmüştü. Yayınlanan fragmanda da görebileceğiniz üzere yeni sezonda maceralar bu konu üzerinden ilerleyecek.

Yeni sezonda Elliot’un yardımına ise bir hacker grub yetişecek. Bu durumdan Elliot’u kurtarmaya çalışacak olan hacker grubunun yeni sezonda iş adamı Whiterose ile olan mücadelesine de tanık olacağız.

Merakla beklenen dizinin yeni sezonu  6 Ekim 2019 tarihinde başlayacak. Hemen aşağıdan  izleyebileceğiniz fragmanda da görebileceğiniz üzere bizleri bol gerilimli ve şiddet dolu sahneler bekliyor. Bol aksiyonun ve gerilimin olacağı yeni sezonun yine izleme rekorları kırması bekleniyor.

“Matrix 4” Resmen Açıklandı!

Mr. Robot dizisi hakkında bilgisi olmayan için; 2015 yılının Haziran ayında yayınlanmaya başlayan dizi siber güvenlik uzmanı Elliot’un dünyayı değiştirmek için başlattığı devrimi konu alıyor.

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana severek takip edilen dizinin ayrıca, birçok bölümünde izleyicilere ders niteliğinde bilgiler veriliyor. Hatta bu kısımda dizinin bazı bölümleri siber güvenlik konusundaki önlemler için kaynak olarak gösteriliyor.

Mr. Robot 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2016 yılında ise başarısını yılın en iyi televizyon dizisi ödülüne de layık görülen Mr. Robot’un yeni sezonu haberin başında da belirtiğimiz gibi 6 Ekim 2019 tarihinde yayınlanacak. Dilerseniz, sözü daha fazla uzatmadan sizleri bugün yayınlanan Mr.Robot’un 4. sezon fragmanı ile baş başa bırakalım. İyi seyirler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.