Müfettiş Gadget Beyaz Perdeye Geri Dönüyor!

yeni müfettiş gadget filmi

Dış basına yansıyan haberlere Disney’in yeni Müfettiş Gadget filmi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Yaşanan bu gelişmeyle beraber çocukluğumuzun unutulmaz çizgi filmi Disney’in yapımıyla yeniden seyirci ile buluşacağını görmekteyiz.

Usta Yönetmen Martin Scorsese’den Marvel Filmlerine Eleştiri Geldi

Müfettiş Gadget Beyaz Perdeye Geri Dönüyor

The Hollywood Reporter’ın özel haberine göre çocukluğumuzun efsane karakterlerinden biri olan Müfettiş Gadget yeniden beyaz perdeye dönecek.

1980’lerin ve 1990’ların unutulmaz yapımlarından biri olan Müfettiş Gadget bildiğiniz üzere daha önceden de beyaz perdeye gelmişti. Fakat, izleyicilerden beklediğini bulamayan film bir kez daha Disney yapımı ile yeniden beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor.

yeni müfettiş gadget filmi

Konuyla ilgili paylaşılan raporlar doğrultusunda söz konusu filmin senaryosu ise Saturday Night Live programından aşina olduğumuz Mikey Day ve Streeter Seidell tarafından yazılacak.

Bunun yanı sıra bu yaz vizyona giren Alaaddin filminin kadrosunda yer alan Dan Lin ve Jonathan Eirich‘in yeni Müfettiş Gadget filmde de rol alacak. Şimdiden seyirciler tarafından merakla beklenen filmin ne zaman vizyona gireceği ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, bahsi geçen film ile ilgili ilk resmi duyurunun önümüzdeki aylarda gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.