Müzik, Komedi ve Teknolojiyi Birleştiren ‘Blue Man Group’ Türkiye’ye Geliyor!

Dünyaca ünlü performans grubu ‘Blue Man Group’ ilk kez Türkiye’ye geliyor. Grup; müzik, komedi ve teknolojiyi bir araya getirdikleri etkileyici sahne şovlarıyla milyonlarca kişi tarafından beğeniyle izleniyor.

Şimdiye kadar 20’den fazla ülkede 35 milyondan fazla kişinin izlediği; müzik, komedi ve teknolojiyi bir araya getiren ‘Blue Man Group’, yeni müzik ve hikayeleri gelişen teknolojiyle harmanladıkları şovlarını İstanbul’da gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Hiçbir gösterisi diğerine benzemeyen, izleyiciyi daima şaşırtan ‘Blue Man Group’; Chris Wink, Phil Stanton ve Matt Goldman adlı üç arkadaşın üniversiteden mezun olmalarının hemen ardından verdikleri “Kendi yolunu takip et ve hayata anlam katarak yaşa” kararlarının bir sonucu olarak doğdu. ‘Blue Man Group’un orijini, üçlünün yarattığı kel ve mavi Blue Man (Mavi Adam) karakterine dayanıyor. O sıralarda New York’ta yaptıkları ilk gösterinin gördüğü ilgi, ilerleyen dönemde sahip olacakları uluslararası başarının da sinyalini veriyordu.

Popüler kültürün önemli figürlerinden biri haline gelen, Grammy adaylığı da bulunan grup, aynı zamanda pek çok film ve diziye müzik desteği sağlıyor. Son albümleri THREE de dahil yayınladıkları albümlerle de büyük beğeni toplayan ‘Blue Man Group’, 13 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceği 24 performansla Zorlu PSM Ana Tiyatro’da izleyiciyle buluşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.