Matrix 4’ün Oyun Kadrosuna Sürpriz Bir İsim Dahil Oldu

Neil Patrick Harris Matrix 4

How I Met Your Mother dizisinin hayranlarının yakından tanıdığı bir isim olan Neil Patrick Harris Matrix 4 oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Margot Robbie’li Bombshell Filminden Yeni Fragman

Neil Patrick Harris Matrix 4 Kadrosuna Katıldı

Hatırlarsanız, geçtiğimiz geçtiğimiz aylarda efsanevi Matrix serisinin dördüncü filminin çekimlerinin önümüzdeki yıl başlanacağı duyurulmuştu. Aradan geçen 16 yılın ardından yeniden beyazperdeye gelecek olan yeni Matrix filminin başrollerinde ise Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un yer alacağı da açıklanmıştı.

Yaşanan bu gelişmeden sonraysa sürpriz bir isim daha Matrix 4’ün oyuncu kadrosuna dahili oldu. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde merakla beklenen yeni Matrix filminin kadrosuna Aquaman filminin yıldızı Yahya Abdul-Mateen II filmin kadrosuna dahil olmuştu.

Yaşanan bu gelişmenin hemen ardından şimdi de filmin oyuncu kadrosuna How I Met Your  Mother dizisinin sevilen ismi Neil Patrick Harris dahil oldu. Yaşanan bu gelişme Harris’in hayranları tarafından büyük bir sevinç ile karşılanırken, ünlü oyuncunun Matrix 4’te hangi rolde olacağı açıklanmadı.

Her ne kadar Matrix 4 resmi olarak duyurulsa da henüz yapımcı firma tarafından net bir çıkış tarihi açıklanmadı. Ancak, bu kısımda paylaşılan resmi bilgilere göre bahsi geçen filmin çekimlerine 2020 yılının ilk aylarında başlanacağı ön görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.