Netflix Ekim 2020 Takvimi

Netflix Türkiye ekim ayı programında, The Haunting of Bly Manor, Emily in Paris, The Trial of the Chicago 7, Rebecca gibi dikkat çekici yapımlar bulunuyor.

Netflix’in sevilen dizisi The Haunting of Hill House’un The Haunting of Bly Manor adını taşıyan 2. sezonu, 9 Ekim’de izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca popüler K-Pop grubu BLACKPINK‘in beklenen belgeseli de bu ay içeriklerde yerini alacak. (FilmLoverss)

İşte takvim:

Diziler

17. Oktoberfest: Beer & Blood / 1 Ekim

1900’lerin Münihi’nde hırslı bira imalatçısı Curt Prank, şehrin kazançlı festivali Oktoberfest’e hâkim olacak bir bira çadırı kurma macerasında zalim taktikler kullanır.

16. Emily in Paris / 2 Ekim

Hırslı bir pazarlama yöneticisi olan Emily, Paris’te rüya gibi bir iş fırsatı yakalar. Maceralarla dolu yeni hayatında pek çok şeyi aynı anda idare etmek zorundadır.

15. To the Lake / 7 Ekim

Ölümcül bir virüs Moskova’yı vurunca sağ kalanlar vahşi doğaya kaçar. Ancak hastalığın, korkunç yağmacıların ve kendi aralarındaki husumetin tehdidi altındadırlar.

14. The Haunting of Bly Manor / 9 Ekim

The Haunting: Tepedeki Ev”in yapımcıları, serinin 2. kısmında Henry James’in hikâyelerinden uyarlanan gotik ve romantik bir hayalet öyküsünü ekrana taşıyor.

13. Sosyal Mesafe / 15 Ekim

Karantinada çekilen bu trajikomik antoloji dizisi, birbirlerinden uzak duran insanların ilişkilerini koruma çabalarını hem karanlık hem de komik şekilde ele alıyor.

12. Grand Army / 16 Ekim

Brooklyn’in en büyük devlet lisesindeki beş öğrenci başarılı olmak, ayakta kalmak, özgürleşmek ve geleceği yakalamak için mücadele ederek kaotik bir dünyaya karşı koyar.

11. The Alienist: Angel of Darkness: 2. Sezon / 22 Ekim

Bir yıl sonra Sara kendi dedektiflik bürosunu işletmektedir. Dedektiflik bürosu, İspanya başkonsolosunun bebek yaştaki kaçırılan kızını bulmakla görevlendirilir.

10. Perdida / 23 Ekim

Yıllar önce kızını kaçıran adamın peşinde olan Antonio, Kolombiya’nın en kötü hapishanesi La Brecha’ya gönderilmek için kendisini tutuklatır.

9. Blood of Zeus / 27 Ekim

Antik Yunan’da yaşayan sıradan bir adam olan Heron, gerçekte Zeus’un oğlu olduğunu ve asıl görevinin dünyayı şeytani bir ordudan kurtarmak olduğunu keşfeder.

8. Suburra / 30 Ekim

İtalya’daki bir sahil kentinde yaşanan arazi savaşında nihai karar verilmek üzeredir ve suçlular oyunu son bir kez oynamaya hazırdır.

Orijinal Filmler

7. The Trial of the Chicago 7 / 16 Ekim

1968 Demokratik Ulusal Kongresi’nde barışçıl bir protesto olması amaçlanan gösteriler, polisle ve Ulusal Muhafızlarla şiddetli bir çatışmaya dönüşür.

6. Rebecca / 21 Ekim

Fırtınalı bir aşk yaşadığı zengin dulla evlenen saf bir gelin, eşinin ailesine ait malikâneye taşınır. Ancak adamın merhum eşinin tehditkâr gölgesinden kaçamaz.

5. Over The Moon / 23 Ekim

Mitolojik bir ay tanrıçasıyla tanışmayı uman bir kız inşa ettiği roketle uzaya çıkar. Yönetmen koltuğunda animasyon efsanesi Glen Keane var.

Orijinal Belgeseller

4. David Attenborough: A Life on Our Planet / 4 Ekim

Bir belgesel yayıncısı, tabiat alanlarının kaybının yasını tutmak ve gelecek için bir vizyon sunmak üzere kendi hayatını ve Dünya’nın evrimsel tarihini anlatıyor.

3. BLACKPINK: Light Up the Sky / 14 Ekim

Rekorlar kıran Koreli kız grubu BLACKPINK’in üyeleri kendi öykülerini anlatıyor. Yükselişlerinin ardındaki hayaller ve denemelerle dolu zorlu yolculuğa siz de tanık olun.

2. Unsolved Mysteries 2. Kısım / 19 Ekim

Efsanevi belgesel dizisinin sürükleyici yeni uyarlamasında, gerçek hayattan gizemli kayıp vakaları, şaşırtıcı cinayetler ve gerçeküstü karşılaşmalar yer alıyor.

1. Sakkara’nın Sırları / 28 Ekim

Bir arkeolog ekibi, daha önce keşfedilmemiş geçitleri, lahitleri ve mezarları kazarak Mısır’ın neredeyse son 50 yıldaki en önemli buluşunun sırlarını bir araya getiriyor.

Lisanslı İçerikler

  • Devil’s Advocate – 1 Ekim
  • A Nightmare on Elm Street – 1 Ekim
  • Halloween – 1 Ekim
  • Sen Kiminle Dans Ediyorsun – 2 Ekim
  • Flatliners – 4 Ekim
  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald – 11 Ekim
  • The Purge: Anarchy- 23 Ekim
  • Pet Sematary – 24 Ekim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.