Netflix’in En Çok İzlenen Orijinal Filmleri

Netflix en çok izlenen filmleri

Dünyanın en çok tercih edilen çevrimiçi yayın platformlarından biri olan Netflix’in en çok izlenen orijinal filmleri açıklandı. 10 filmden oluşan listede Bird Box, Triple Frontier ve Tall Girl gibi yapımlar yer alıyor.

Bu Hafta Vizyona Giren Fimler – 18 Ekim

Netflix’in En Çok İzlenen Orijinal Filmleri

6.77 milyon üyeye sahip olan Netflix, The New York Times aracılığıyla en çok izlenen orijinal filmleri yayınladı. Birbirinden kaliteli 10 Orijinal yapımın yer aldığı listede son zamanlara damgasını vuran Bird Box, Triple Frontier ve Murder Mystery gibi yapımlar yer alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Netflix’in en çok izlenen orijinal filmleri listesi ile baş başa bırakalım.

Netflix’in En Çok İzlenen 10 Orijinal Filmi

10. Fyre: Festival Fiyaskosu – 20 Milyon İzlenme

Netflix’in en çok izlenen 10 orijinal filminden biri olan Fyre, 20 milyon izlenme ile listenin onuncu sırasında yer alıyor. Belgesel türünde bir yapım olan Fyre’da 2017 yılında yapılması planlanan ”Fyre” isimli bir festivalin nasıl düzenlenemediğini anlatıyor.

9. Otherhood – 29 Milyon İzlenme

Temmuz 2019’da yayınlanan Netflix’in orijinal yapımı henüz yeni yayınlanmış olmasına rağmen çok kısa bir süre içerisinde 29 milyon izleyiciye ulaştığını görmekteyiz.

Komedi türündeki bir yapım olan Otherhood, 3 yakın arkadaşın oğullarına sürpriz yapmak için New York’a gelişleri ve burada başına gelen kahkaha dolu olayları konu ediyor.

8. Always Be My Maybe – 32 Milyon İzlenme

Oyuncu kadrosunda Keanu Reeves’in yer aldığı Always Be My Maybe filminde, birbirlerinin çocukluk aşkı olan iki kişinin tam 15 yıl sonra yeniden karşılaşmasını ve sonrasında yaşananları ele alıyor.

7. Secret Obsession – 40 Milyon İzlenme

Psikolojik gerilim türünde olan Secret Obsession filminde, Jennifer adındaki uğradığı saldırı sonucu hafızasını yitiren kadının hikayesini konu ediyor.

6. The Highwaymen – 40 Milyon İzlenme

The Highwaymen filminde 1930’lu yılların en popüler suçlularına odaklanıyor.

5. Tall Girl – 41 Milyon İzlenme

Netflix’in en çok izlenen filmleri listesinde beşinci sırada yer alan Tall Girl, filmde 1.85 boyundaki Jodi’nin boyunun uzun olmasından dolayı çektiği zorlukları konu ediyor.

4. The Perfect Date – 48 Milyon İzlenme

Netflix’in romantik gençlik filmlerinden biri olan The Perfect Date filminde, üniversiteye gidebilmek için para biriktirmek isteyen bir liselinin hikayesini anlatıyor.

3. Triple Frontier – 52 Milyon İzlenme

Güçlü oyuncu kadrosuyla ön plana çıkan Triple Frontier aksiyon, macera ve suç ögelerine ev sahipliği yapıyor.

2. Murder Mystery – 73 Milyon İzlenme

Başrollerinde Adam Sandler ve Jennifer Aniston‘ın yer aldığı yapımda, balayı tatilinde bir cinayete şahit olan çiftin yaşadıklarını konu ediyor.

1. Bird Box

Bir anne ve iki çocuğun kıyametten sonra hayatta kalma çabasını ele alan Bird Box, 80 milyon izlenme ile Netflix’in en çok izlenen orijinal yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.