Netflix Nisan 2020 Takvimi

Netflix Türkiye’nin nisan ayı programı, önceki aylardaki gibi dolu dolu olacak. Yerli yapımlardan Aşk 101 ilk kez görücüye çıkarken, La Casa De Papel 4. sezonu ile geri dönecek. Chris Hemsworth ve David Harbour’un başrolünde yer aldığı Extraction filmi de izleyicisiyle buluşacak.

Orijinal film ve dizilerden lisanslı yapımlara, nisan ayı takvimi şu şekilde olacak:

Diziler

20. La Casa de Papel: 4.Sezon / 3 Nisan

Profesör’ün planı açığa çıkarken hayatları tehlike altında olan soyguncular, İspanya Merkez Bankası’nın hem içindeki hem de dışındaki düşmanları savuşturmak zorunda kalır.

19. Brews Brothers / 10 Nisan

Birbirine yabancılaşmış bu iki erkek kardeş, bira yapımı hakkındaki her şeyi biliyor. Keşke aile olmak hakkında da bir fikirleri olsaydı.

18. Nailed it!: 4.Sezon / 16 Nisan

Sevdiğiniz sunucular ve iştahınızı kabartan karmaşalarla “Nailed It!” mutfaklarına tekrar hoş geldiniz. Burada herkes ama hakikaten herkes kazanabilir.

17. Fauda: 3. Sezon / 16 Nisan

İsrail ajanı Doron Kavillio, gizli görev ekibi Şin Bet’in aralanlar listesinin en üstlerinde yer alan bir Hamas liderinin peşine takılınca azimli bir genç boksörü tuzağa düşürür.

16. The Midnight Gospel / 16 Nisan

“Duncan Trussell Family Hour” podcast yayınındaki röportajları kullanan bu animasyon dizisi, hayatın anlamını arayan bir uzay yayıncısının öyküsünü aktarıyor.

15. #blackAF / 17 Nisan

Pahalı zevkleri olan yeni zengin Kenya Barris ve ailesi, başarıya alışmaya çalışır ve kökleriyle gurur duyan varlıklı bir siyahi aile olmanın zorluklarını keşfe çıkar.

14. La Casa de Las Flores: 3. Sezon / 23 Nisan

Meksika’da yaşayan zengin ve sırlarla dolu bir aileyi konu alan kara komedi 3. sezonuyla geri dönüyor.

13. Aşk 101 / 24 Nisan

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor.

12. After Life: 2. Sezon / 24 Nisan

Yeni sezonda eşinin ölümünün yol açtığı derin kederle boğuşmaya devam eden Tony, çevresindekiler için daha iyi bir arkadaş olmaya çalışır. Karakterlerin her birinin yaşadığı sorunlar, yerel gazetenin kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıyla iyice yoğunlaşır.

Orijinal Filmler

11. La Casa de Papel: Fenomen / 3 Nisan

“La Casa De Papel”in başarı öyküsünü konu alan film, dizinin kahramanları profesör ve sevimli hırsızların nasıl dünyayı kasıp kavurduklarını anlatıyor.

10. Sergio / 17 Nisan

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Sergio, üst düzey Birleşmiş Milletler diplomatı olan Sergio Vieira de Mello’nun sakin bir hayat kurmadan önce Bağdat’ta üstlendiği son görevi ve ardından gelişen olayları konu alıyor.

9. Willoughby Ailesi / 22 Nisan

Bencil ebeveynleri tarafından terk edilen Willoughby kardeşler, yeni ve modern bir aile kurmak için modası geçmiş değerlerini günümüz dünyasına uyarlamayı öğrenmek zorunda kalır.

8. Extraction / 24 Nisan

Kiralık asker Tyler Rake, bir suç örgütü liderinin oğlunu kurtarmak üzere tutulur. Bu görev hem Tyler’ın hem de çocuğun hayatını sonsuza dek değiştirir.

Lisanslı İçerikler

7. Nightcrawler / 1 Nisan

Los Angeles’ta polis muhabirliği yapmaya başlayan Lou Bloom (Jake Gyllenhaal), kendi hikayesinin yıldızı olmak için gözlemci ve katılımcı olmak arasındaki çizgiyi kaçırır.

6. Community / Tüm Bölümler / 1 Nisan

Hukuk diploması iptal edilen bir avukat, topluma uyum sağlamakta zorluk çeken kişileri eğitmek amacıyla bir grup kurar. Popüler komedi dizisi şimdi tüm bölümleriyle Netflix’te.

5. Rampage: Büyük Yıkım / 5 Nisan

Mars’tan alınan bir örnekte tek hücreli organizma keşfedilmesi heyecan yaratır. Yaşam biçiminin zekâ belirtileri göstermeye başlamasıyla heyecan yerini korkuya bırakır.

4. Morgan Freeman ile İnancın Hikâyesi: 3. Sezon / 22 Nisan

İnsanlık tarihinde dinin rolünü, inançlarımızın bizi birbirimize nasıl bağladığını ve hayata dair diğer zorlu soruların olası yanıtlarını arayan Morgan Freeman, belgesel dizinin yeni sezonuyla tekrar ekran karşısında.

Orijinal Belgeseller

3. Masumiyet Dosyaları / 15 Nisan

Masumiyet Projesi, haksız mahkûmiyetlerin ardındaki bir dizi yanlış adımı ve aldatmacayı açığa çıkarırken kurbanların ve sanıkların uğradığı adaletsizliği de ifşa ediyor.

2. Absürt Gezegen / 22 Nisan

Bir dizi sıra dışı yaratığın ve bizzat Tabiat Ana’nın ağzından anlatılan bu eğlenceli bilim dizisi, Dünya’nın en olağanüstü hayvanlarının yaşamlarını inceliyor.

1. Cinayetten Affa: Cyntoia Brown’ın Hikâyesi / 29 Nisan

16 yaşındaki Cyntoia Brown ömür boyu hapse mahkûm edildikten sonra geçmişi, fizyolojisi ve bizzat yasa hakkındaki sorular, onun suçluluğunun sorgulanmasına yol açar.

Diğerleri

 • Hatfield ve McCoy: Bitmeyen Düşmanlık / 1 Nisan
 • Yüksek Dozda Bir Skandal / Mini Dizi / 1 Nisan
 • Sunderland ‘Til I Die: 2. Sezon / 1 Nisan
 • Get Hard / 1 Nisan
 • Hanna / 1 Nisan
 • Mauide / 3 Nisan
 • Coffee & Kareem / 3 Nisan
 • The Big Show Show: 1. Sezon / 6 Nisan
 • Terrace House: Tokyo 2019-2020: 3. Kısım / 7 Nisan
 • Öğrenci Ofisi / 10 Nisan

1 Yorum

 1. Avatar

  eveeet.com

  14 Nisan 2020 en 18:35

  entrasan ilgi çekici

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.