Netflix Temmuz 2020 Takvimi

Netflix Türkiye, temmuz ayı programında Hakan: Muhafız, Cursed, The Umbrella Academy, The Old Guard gibi dikkat çekici birçok yapım bulunuyor.

Netflix’in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’ın 4. sezonu, 9 Temmuz’da izleyici karşısına çıkacak. Katherine Langford’ın başrolünde yer aldığı, Kral Arthur efsanesinin önemli karakterlerinden Göl Kraliçesi’ne odaklanan Cursed, 17 Temmuz’da izleyici ile buluşurken; The Umbrella Academy‘nin 2. sezonu, 31 Temmuz‘da Netflix’te yerini alacak.

Gündemdeki sosyal medya meselesinden dolayı Netflix, Türkiye’deki hayatına daha ne kadar devam edecek bilemiyoruz ama temmuz programı şöyle:

Diziler

15. Warrior Run / 2 Temmuz

Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

14. Exatlon Challenge / 3 Temmuz

Türkiye’nin sosyal medya fenomenlerini karşı karşıya getiren macera dolu sportif yarışmayı Orkun Işıtmak sunuyor. Kimler parti yapacak, kimler cezaya kalacak?

13. Las Chicas del Cable: Final Sezonu / 3 Temmuz

Lidia’nın en büyük rakibi intikam almak için bir esir kampını kullanınca Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı mücadelelerinde daha da cüretkar hâle gelir.

12. Stateless / 8 Temmuz

Sorunlu bir kadın, acılı bir mülteci, bir bürokrat ve zor durumda bir baba.. Bu dört yabancının yolu Avustralya’da göçmenlerin tutulduğu bir gözaltı merkezinde kesişir.

11. Hakan: Muhafız: 4. Sezon / 9 Temmuz

Vezir ve Ölümsüzler günümüz İstanbul’una hükmeder. Hakan bir savaşı durdurmak için geçmişe yolculuk eder. Zeynep ise güçlü bir dönüşüm geçirir.

10. Down to Earth: Zac Efron / 10 Temmuz

Oyuncu Zac Efron, sağlıklı yaşam uzmanı Darin Olien ile birlikte sağlıklı ve sürdürülebilir yaşam biçimleri arayışıyla dünyayı geziyor.

9. Cursed / 17 Temmuz

Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, Nimue’in Merlin’i bulmak ve kadim bir kılıcı teslim etmek için paralı asker Arthur ile çıktığı yolculuğu anlatıyor.

8. Last Chance U: Laney: 5. Sezon / 28 Temmuz

Netflix’in Emmy adayı dizisi, 5. sezonuyla geri dönüyor. Dizide Laney Kartalları’nın baş antrenörü John Beam’in, sayısız aksilikler arasında takımı toparlamak için verdiği mücadeleler anlatılıyor.

7. The Umbrella Academy: 2.Sezon / 31 Temmuz

Süper güçlere sahip Hargreeves kardeşler, 2. sezon için geri dönüyor.

6. Vis a vis: El oasis / 31 Temmuz

Yıllarca mücevher hırsızlığı yapan Zulema ve Macarena, bir uyuşturucu baronunun düğününde gerçekleşecek, milyonlar değerindeki son bir soygun için dört kadını işe alır.

Orijinal Filmler

5. The Old Guard / 10 Temmuz

Yüzyıllar boyunca gizlice insanlığı koruyan dört ölümsüz savaşçı, yeni bir ölümsüzü keşfettikleri sırada gizemli güçleri nedeniyle hedef hâline gelir.

4. The Kissing Booth 2 / 24 Temmuz

Lise son sınıftaki Elle, uzun mesafe ilişkisi, üniversite başvuruları ve her şeyi değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşır.

Orijinal Belgeseller

3. Unsolved Mysteries / 1 Temmuz

Efsanevi belgesel Unsolved Mysteries, izleyicilerin gizemleri çözmede kilit rol oynayacağı umuduyla açıklanamayan kaybolma olaylarını, ölümleri ve gerçeküstü karşılaşmalarıyla geri dönüyor.

2. Last Chance U: Laney / 28 Temmuz

Üniversite Amerikan Futbol takımlarını konu alan belgesel, Koç John Beam önderliğindeki Laney Üniversitesi Kartalları için Batı’ya; Oakland, Kaliforniya’ya gidiyor.

1. Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı / 22 Temmuz

FBI’ın 1980’lerde New York’ta güçlerinin zirvesindeki beş mafya imparatorluğunu nasıl yıktığı anlatılıyor.

Lisanslı İçerikler

  • The Last House on the Left – 1 Temmuz
  • Total Recall – 1 Temmuz
  • Hustlers – 3 Temmuz
  • Bumblebee – 3 Temmuz
  • Babam – 3 Temmuz
  • Eltilerin Savaşı – 3 Temmuz
  • The Emoji Movie – 9 Temmuz
  • The Meg – 12 Temmuz
  • Brahms: The Boy II – 17 Temmuz
  • Johnny English Strikes Again – 23 Temmuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.