Netflix Türkiye Ekim 2019 Takvimi

Netflix Türkiye Ekim 2019 takvimi

Netflix Türkiye Ekim 2019 takvimi belli oldu. Bizde sizler için Netflix Türkiye’de Ekim 2019 ayında izleyebileceğiniz yeni yapımları bir araya getirdik. İşte karşınızda Netflix Türkiye Ekim 2019 takvimi!

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #4

Netflix Türkiye Ekim 2019 Takvimi

Netflix Türkiye’de Ekim 2019’da birçok yeni yapım bizleri karşılıyor. Bu yapımlar arasındaStephen King eseri In The Tall Grass, merakla beklenen El Camino: Bir Breaking Bad Filmi ve Peaky Blinders dizisinin dördüncü sezonu yer alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Netflix Türkiye Ekim 2019 Takvimi ile baş başa bırakalım.

Peaky Blinders: 5. Sezon – 4 Ekim

Netflix’in efsane dizisi Peaky Blinders’ın 5 sezonu bildiğiniz üzere 4 Ekim 2019 tarihinde yeniden izleyicilerle buluşacak. Sevilerek izlenen dizinin beşinci sezonunda, Shelbyler 1929’da borsanın çöküşünün yol açtığı sorunlarla uğraşırken Tommy, gücünü tehdit eden genç aile üyeleri ve faşistlerle karşı karşıya gelir.

In the Tall Grass – 4 Ekim 2019

4 Ekim 2019′da Netflix üzerinden yayınlanacak olan yapım iki kardeşin yolculukları sırasında başlarına gelen korku dolu hikayeye ev sahipliği yapıyor. Bu yolculukları sırasında bir erkek çocuğunun ağlamalarını duyan iki kardeş kendilerini bir anda gerilim dolu bir dünyanın ortasında bulurlar.

Gerilim dolu sahnelere ev sahipliği yapan yapımın başrolünde ise Patrick WilsonLaysla De Oliveira ve Avery Whitted yer alıyor.

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi – 11 Ekim

Jesse Pinkman, geçmişinden kaçmaya çalışır. Breaking Bad’in yaratıcısı Vince Gilligan’ın yazıp yönettiği filmin başrolünde ise Aaron Paul yer alıyor.

Living with Yourself 1. Sezon – 18 Ekim

Aşkta ve yaşamda hüsrana uğramış bir adam, gizemli bir tedavinin ardından eski benliğinin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla değiştirilmiş olduğunu fark eder.

La casa de las flores 2. Sezon- 18 Ekim

Masumca başladığı bu işte kan, ter ve gözyaşıyla dolu yıllar geçiren bir kadın, uyuşturucu kaçakçılığında efsane haline gelince kendini çok riskli bir durumda bulur.

The Laundromat- 18 Ekim

Sigorta sahtekarlığını araştıran dul bir kadın, Panama’da iki avukatın dünyanın mali sistemini istismar ettiğini açığa çıkarır.

Alacakaranlık Serisi- 23 Ekim

Efsanevi Alacakaranlık serisi 23 Ekim’de Netflix üzerinden izleyicilerle yeniden buluşacak.

Daybreak 1. Sezon – 24 Ekim 

Mizahi bir dram dizisinde, dışlanan liseli bir genç zombilerle ve Mad Max tarzı çetelerle dolu kıyamet sonrası dünyada yol alırken kayıp aşkını bulmaya çalışıyor.

Netflix Türkiye Ekim 2019 takvimi konusu ile beraber Netflix’te Ekim ayında yayınlanacak olan orijinal dizileri ve yapımları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Daha detaylı bilgi için hemen aşağıdan  Netflix Türkiye’nin Ekim 2019 takvimi için yayınlanan bir buçuk dakikalık videoyu izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.