Netflix Türkiye Eylül 2019 Takvimi

Netflix Türkiye Eylül 2019 takvimi belli oldu. Bizde sizler için Netflix Türkiye’de Eylül 2019 ayında izleyebileceğiniz yeni yapımları bir araya getirdik. İşte karşınızda Netflix Türkiye Eylül 2019 takvimi!

Bu Hafta Yayınlanan En İyi 5 Fragman

Netflix Türkiye Eylül 2019 Takvimi

Netflix Türkiye’de Eylül 2019’da birçok yeni yapım bizleri karşılıyor. Bu yapımlar arasında Bill Gates Belgesi ve The Simpsons‘ın yaratıcıları tarafından tasarlanan Disenchantment dizisinin ikinci sezonu yer alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Netflix Türkiye Eylül 2019 Takvimi ile baş başa bırakalım.

Ainori Love Wagon: African Journey – 5 Eylül

Yedi yabancı, Afrika kıtası boyunca yolculuğa çıkarak insanlığın kökenlerinin bulunduğu topraklarda aşkı arıyor.

Netflix Türkiye 2019 takvimi

Elite 2. Sezon – 6 Eylül

Okul arkadaşlarının ölümünün ardından bir öğrenci kayboluyor, ittifaklar değişiyor, yeni arkadaşlar geliyor ve karanlık sırların saklanması zorlaşıyor.

The Spy – 6 Eylül

Drama dizi olan The Spy’da İsrail’in en seçkin casusu olan ve 1960’larda Suriye hükümetine sızmayı başaran Eli Cohen’in gerçek hikayesi anlatılıyor.

Jack Whitehall: Travels with My Father 3. Sezon – 6 Eylül

Komedyen Jack Whitehall ve tutucu babası Michael, aralarındaki bağı güçlendirmek için yabancı topraklarda sıra dışı ve eğlenceli seyahatlere çıkarlar.

The I-Land – 12 Eylül

Bilim kurgu macera dizisi olan The I-Land’da on insan, bir adada hafızalarını kaybetmiş halde uyanır ve bu dünyanın göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates – 20 Eylül

Üç bölüm şeklinde yayınlanacak olan Bill Gates belgeseli, dünyanın en karmaşık sorunlarından bazılarına benzersiz çözümler arayan Bill Gates’in hayat hikayesini derinlemesine anlatıyor.

Disenchantment 2. Sezon – 20 Eylül

Dizinin ikinci sezonunda enerjik Prenses Bean bir arkadaşını kurtarmak için cehennemden geçiyor ve burada mistik kaderini öğreniyor. Daha sonrasında ise enerjin Prenses babasının krallığının toparlanmasına yardımcı oluyor.

Glitch 3. Sezon – 25 Eylül

Glitch’in üçüncü sezonunda yerel halktan yedi kişi açıklanmaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalınca bir polis memuru ve doktor büyük bir gizemle karşı karşıya kalır.

Skylines – 27 Eylül

Netflix Türkiye 2019 takvimi çerçevesinde yayınlanan orijinal dizilerden biri olan Skylines’da, bir hip hop müzik prodüktörünün yeni anlaştığı plak şirketi sahibinin gangster kardeşi sürgünden dönüp kendi payını isteyince organize suç dünyanın ortasında kalmasını konu alır.

Vis a Vis 4. Sezon  – 27 Eylül

27 Eylül’de yayınlanacak olan 4. sezonda Cruz del Norte’ye yeni bir müdür gelir. Eski bir gardiyan mahkum olarak geri döner. Zulema bir akrabasına kavuşur. Sole hayatını değiştiren haberler alır.

The Politician – 27 Eylül

Payton, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin. Ama ilk önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda.

Tiny House Nation : Volume 2 – 29 Eylül

Sunucu John Weisbarth ve uzman Zack Giffin, küçük evlerini maksimum yaratıcılık ve tarzla inşa etmek isteyen müstakbel ev sahipleriyle buluşuyor.

Netflix Türkiye 2019 takvimi konusu ile beraber Netflix’te Eylül ayında yayınlanacak olan orijinal dizileri siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Daha detaylı bilgi için hemen aşağıdan  Netflix Türkiye 2019 takvimi için yayınlanan bir buçuk dakikalık videoyu izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.