Nicki Minaj Müziği Bıraktı!

Nicki Minaj müziği bıraktı

Nicki Minaj sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklama ile beraber müziği bıraktığını duyurdu. Peki, Nicki Minaj neden müziği bıraktı?

Nicki Minaj Müziği Bıraktı!

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Nicki Minaj, emekliye ayrıldığını resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Bu kararı ise ailesiyle daha fazla vakit geçirmek için aldığını belirten Minaj’ın bu kararı hayranlarını bir hayli üzdü.

Twitter üzerinden yapmış olduğu duyuruyla beraber emekliliğini ilan eden Minaj açıklamasında ise,“Emekliye ayrılmaya ve aileme zaman ayırmaya karar verdim. Hepiniz şimdi mutlusunuzdur. Hayranlarıma sesleniyorum, ben ölene kadar beni dinlemeye devam edin” ifadelerine yer verdi

https://twitter.com/NICKIMINAJ/status/1169676721865412608

Yayınlamış olduğu bu veda mesajının ardından gelen soruları da cevapsız bırakan Minaj’ın bu hareketi de birçok hayranı tarafından bir şaka olarak düşünülüyor. Bildiğiniz üzere ünlü sanatçı, dönem dönem hayranlarına bu tür şakalar ile gündeme gelmişti.

Hayranları tarafından bu durum bir şaka olarak nitelendirilse de Minaj’ın müziğe geri dönüp dönmeyeceği oldukça merak ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.