Onur Ünlü’nün Yeni Projesinden İlk Fragman Yayınlandı!

‘Leyla ile Mecnun’, ‘Sen Aydınlatırsın Geceyi’ gibi ses getiren yapımlara imza atan Onur Ünlü’nün yeni projesi ‘Dudullu Postası’ndan ilk fragman yayınlandı.

Son olarak ‘Cingöz Recai’ adlı sinema filmi ve ‘Görünen Adam’ adlı Youtube dizisi ile karşımıza çıkan yönetmen Onur Ünlü, yeni bir projeye imza atıyor. BluTv’de yayınlanacak olan ‘Dudullu Postası’ adlı dizi, Penguen çizeri Serkan Yılmaz’ın yarattığı ‘Dudullu Postası’ adlı karikatür serisinden ilham alınarak hazırlandı.

İddialı isimlerle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizinin ilk fragmanı ise paylaşıldı. Dizide; Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak, Güven Kıraç, Ahmet Rıfat Şungar, Ayda Aksel, Levent Tülek, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım rol alıyor.

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le ( Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.

İşte diziye dair ilk teaser:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.