Örümcek Adam ve Venom Aynı Filmde Buluşacak

Temmuz ayında sinema web sitesi The Ankler, Sony’nin uzun zamandır bir Örümcek Adam – Venom filmi çekmeyi planladığını ama Marvel‘in karakterin yayın haklarına ortak olmasının bu fikrin gerçekleşmesine engel olduğunu iddia etmişti.

Venom’un yönetmeni Ruben Fleischer, Örümcek Adam ve Venom’u bir araya getirecek ortak filmin ise yakın zamanda çekileceğini doğruladı. Fleischer, beklenen ortak filmin başlangıçta Örümcek-Adam karakterinin yayın haklarının kısmen Disney‘in elinde olduğu için çekilemediğini söyledi. Ama şimdi karakterin tüm hakları kısa bir süreliğine Sony‘nin elinde olacak ve ortak film çekilebilecek.

Fleischer:

“Nihayetinde, işin sonu bu olacak. Ve bu heyecan verici bir şey çünkü Venom’un kökenini değiştirdik. Çizgi romanda, Örümcek-Adam’dan evrimleşmişti ancak Marvel-Sony olayı yüzünden bunu yapamazdık. Bence olayların gittiği yön ve görmenin heyecan verici olacağı şey birbirleriyle gerçek anlamda karşı karşıya geldikleri an olacak.” dedi.

Yüzüklerin Efendisi serisinde Gollum (Smeagol) karakteriyle tanıdığımız Andy Serkis’in yönettiği ve bir kez daha başrolde Tom Hardy‘nin yer aldığı Venom 2‘nun ise 2020‘de vizyona girmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.