Pamela Anderson’dan ”SUSAMAM” Parçasına Destek

Pamela Anderson Susamam paylaşımı

Şanışer Susamam şarkısı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Son zamanlarda yaşanan birçok toplumsal olaya değinilen Susamam klibini bir destekte ünlü oyuncu Pamela Anderson tarafından geldi.

Şanışer Susamam Şarkısı İle Türkiye Gündeminde!

Pamela Anderson Susamam Paylaşımı İle Beğeni Topladı

Dünyaca ünlü sanatçı Pamela Anderson, Twitter hesabı üzerinden son zamanlarda Türkiye gündemini meşgul eden Susamam şarkısını paylaştı.

Şanışer ve 20 sanatçının seslendirdiği Susamam paylaşımı ile Anderson, ABD’li sanatçılara seslendi. Oyunculuğunun yanı sıra aktivist kimliğiyle de ön plana çıkan Anderson, Twitter üzerindeki paylaşımında ise şu ifadelere yer verdi:

Sanatçılar dünyayı değiştirebilir, sanatçılar özgürlük savaşçılarıdır. Amerikalı sanatçıları ilham almaya ve korkusuzca konuşmaya çağırıyorum. Size şu an ihtiyacımız var. Tarih TÜM siyasi tarafların yozlaşmaya ve iktidarı istismar etmeye açık olduğunu gösteriyor.

Bunun yanı sıra Anderson yine Twitter hesabı üzerinden Türkiye’de rapçilerin sosyal adalet kahramanlarına dönüştüğüne dair bir haberi de takipçileriyle paylaştı.

Susaman ve Olay Türkiye Gündeminde!

5 Eylül‘ü 6 Eylül’e bağlayan gece 00:00‘da yayınlanan ve kısa süre içerisinde milyon izleyiciye ulaşan Susamam ve Olay parçaları büyük ses getirmeye devam ediyor.

Son zamanlardaki toplumsal olaylara değinen 2 parçada da kadına şiddet, doğa, hayvan hakları gibi konular ele alınıyor. Söz konusu bu klipleri ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şanışer – Susamam

Ezhel – Olay

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.