Quentin Tarantino Korku Filmi Çekmek İstiyor

Gün geçmiyor ki Quentin Tarantino kafaları karıştırmasın. Tarantino paradoksunda son durum şöyle ki bir sonraki ve yönetmenliğini üsteneceği son filmi korku türünde olabilirmiş.

Bir Zamanlar… Hollywood’da (Once Upon a Time in Hollywood) filminin tanıtım turu kapsamında uluslararası bir basın yayınına konuşan Tarantino şunları söylemiş:

“Eğer korkunç bir korku filmi hikayesi bulursam bunu 10.  filmim olarak çekerim. Korku filmlerini seviyorum. Bir korku filmi çekmeyi çok isterim.”

Efsanevi yönetmen geçmiş röportajlarında yalnızca 10 film yönetmek istediğini söylemiş ve ardından yönetmenlikten emekli olarak kitap ve tiyatro oyunu yazmaya odaklanmak istediğini belirtmişti. Daha sonra eğer Uma Thurman da isterse Kill Bill için bir film daha çekebileceğini söylemişti.

Bir Zamanlar… Hollywood’da filmiyle ilgili temmuzda GQ Avustralya’ya konuşan Tarantino, “Eğer iyi karşılanırsa belki de 10. filmi yapmam. Belki de şimdi dururum! Belki ilerlerken dururum. Göreceğiz” demişti.

Ayrıca Tarantino’nun yazacağı yeni bir Star Trek filminin, yönetmeyi seçtiği son film olabileceğine dair güçlü söylentiler de var.

Anlayacağınız Tarantino ve son filmi olacağı düşünülen 10. filminin akıbeti her geçen gün yeniden şekilleniyor…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.