Ruhunuza Dokunacak Bir Roman: Başucumda Müzik

Birini sevmen için elle tutulur bir neden bulamıyorsan onu sahiden seviyorsun demektir

Aşkta, mantığınızı mı yoksa kalbinizi mi dinlersiniz? Aklınızdan geçen doğrular mıdır hayatınızı şekillendiren, yoksa kalbinizden geçen duygular mı? Bir gecede bütün benliğinizi bir kenara bırakıp, tüm hayatınızı değiştirebilecek bir karar verebilir misiniz, ya da verdiğiniz bu karar bütün hayatınız boyunca sizin mutlu olmanızı sağlayabilir mi? Toplum baskıları ve aklınızın size doğru olduğunu direttikleri yüzünden sizi mutsuz eden şeyleri yapmaya devam edebilir misiniz, yoksa büyük riskler alıp her şeyi bir kenara bırakarak kendinize yeni bir hayat kurmak mı sizi mutlu eder? Başucumda Müzik, okurlarını bütün bu sorulara cevap aramaya iten, kulaklara en yanlış gelen şeylerin bile kimi zaman mutluluk uğruna doğru olabileceğine okuyucularını inandıran bir roman.

Başucumda Müzik, güçlü bir kadın olmak ve tek başına bütün dünya ile başa çıkmak gibi düşüncelerini bir kenara bırakarak, bir gecede yeni bir maceraya atılan bir kadının, çocukluğundan kalma bir sureti yeniden görmesi üzerine başından geçenleri, hissettiklerini ve düşündüklerini anlatan bir roman. Kitabın sayfalarını çevirdikçe, kendinizi yasak bir aşka tanıklık eden ve içten içe onları destekleyen biri olarak bulacaksınız.

Bir kadın için bile duygularını kelimelere dökmek çok zorken; Kürşat Başar, Başucumda Müzik adlı romanında bir kadının kalbinden geçenleri, bir erkeğin kaleminden çıktığına inanamayacağınız kadar başarılı bir şekilde kaleme alıyor.

İsmini bilmediğiniz bir kadının telefonun başındaki bekleyişine sizleri de dahil edecek olan Başucumda Müzik, bu serin sonbahar günlerinde battaniyelerinize sarılıp kahvelerinizi yudumlarken okuyabileceğiniz harika bir kitap.

kursat-basar-basucumda-muzik

kursat-basar-basucumda-muzik-2

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.