Sanat Eleştirmeni Golden Retriever, Tabloları Koklayarak Yorumluyor!

Boston’lı ressam Julia Powell’ın 7 aylıkken sahiplendiği golden retriever köpeği tablolara bir sanat eleştirmeni gibi yaklaşıyor. Powell’ın yaptığı resimleri dikkatle inceleyen Ella Fitzgerald, adından da anlaşılacağı üzere sanatla iç içe yaşıyor.

Ressam Julia Powell, bir gün resimlerinden birini dikkatle inceleyen Ella’yı fark edince telefonuna kaydedip Instagram hesabında paylaşmış. Anlattığına göre, bu durum ikişer dakikalık zaman dilimlerinde günde dört beş defa tekrar etmeye başlamış.

Fark edildiğinde konsantrasyonunu bozan sahibine sitemkar gözlerle bakan Ella, günün geri kalanında ise köpek rutinlerine geri dönüyor. Powell, onun sanat eserlerine bakarken gözbebeklerinin büyüdüğünü, bir sanat eleştirmeni gibi iyi bir eser karşısında büyülendiğini söylüyor.

Ella’nın Instagram’a yüklenen videosu şimdiden 10 binden fazla görüntülenmeye ve 200 civarında yoruma ulaştı. Resimlere baktığı fotoğraflarsa Boston Magazine, Mashable ve Creators gibi sitelerde yer almaya başladı. Ella sosyal medya fenomeni olma yolunda ilerliyor.

Ella’nın sanatsal hallerini takip etmek için juliaspowell10 adresine göz atabilirsiniz.

Kaynak: sanatatak.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.