Şanışer Susamam Şarkısı İle Türkiye Gündeminde!

Şanışer Susamam şarkısı

Şanışer Susamam şarkısı ile Türkiye gündemine oturdu. Ezhel’in Olay klibi ile aynı anda yayınlanan ”Susamam” adlı şarkıda da toplumsal olaylara değiniliyor.

Ezhel Olay Klibi İle Büyük Ses Getirdi!

Şanışer Susamam Şarkısı İle Türkiye Gündeminde!

Şanışer olarak bilinen Sarp Palaur, 20 müzisyeni bir çatı altına toplayarak Sususam adlı şarkıya imza attı. Son dönemlerdeki toplumsal olaylara değinen şarkıda 20 müzisyen; doğa tahribatı, adalet, eğitim, kadına şiddet, hayvan hakları, özgürlük, çarpık kentleşme, trafik, şiddet gibi birçok konuda susamadıklarını #Susamam adlı projede dile getirdi.

#Susamam Tişörtleri Satışa Sunuldu

Son dönemlerdeki toplumsal olaylara farkındalık uyandırmak amacıyla gerçekleştirilen bu proje kapsamında tasarlanan #Susamam tişörtleri ise internet üzerinden satışa sunuldu. Bu kısımda elde edilen tüm gelirlerinde köy okullarına bağışlanacağı duyuruldu.

Bunun yanı sıra Instagram’da şarkıya özel olarak tasarlanan Susamam yüz filtresi de kullanıma sunuldu. Aynı zamanda bu filtreyle beraber sanatçıların birbirine bağış konusunda meydan okuyacakları bir challenge hareketi de başlatılacak. Yine aynı şekilde bu kısımda elde edilen gelirlerinde ihtiyaç sahibi kişilere bağışlanması bekleniyor.

Susamam adlı projede’de Şanşer’e eşlik eden müzisyenler Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel, Kamufle olarak karşınıza çıkıyor. Büyük ses getiren klibi ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.