Selçuk Kalaman

Adım Selçuk Kalaman. 21 Mart 1988 doğumluyum. Mersin’de yaşıyorum. Selçuk Üniversitesi Kimya Bölümünü bıraktım. Daha sonra Mersin Üniversitesi GSF Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim. 2008 Yılında Selçuk Üniversitesinde Kimya bölümünde okurken stencil sanatı ile tanıştım ve bu yönde ilerleyip komik bir hayale kapıldım ‘’Ben resim çizeyim insanlar bana para versin.’’ Bu komik hayal günde 14 saat resim eğitimi ile 7 ay sonunda Mersin Üniversitesi gsf kazanmama yardımcı oldu. Tam olarak hayalimin içerisinde yaşıyorum Grafik Tasarım, stencil, tattoo ve resim sanatları ile yakından ilgileniyor ve her gün yeni tasarımlar üreterek kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Kendimi resim konusunda yetersiz gördüğüm anda her şeyi bırakıp resim kursuna koşarak kayıt olmam yaptığım işteki dönüm noktam oldu. Şimdi başta stencil olmak üzere; doodle, karakalem dijital (vektörel tabanlı programlar), kolaj, ikonografi ve dövme sanatı ile uğraşıyorum.
Hedefim 40 yaşına gelene kadar olabildiği kadar çok maddi manevi kendimi doldurup, sonrasında nişanlım, ilerideki eşim ile İzmir’de şehir merkezinden uzakta kendi bahçem ile uğraşıp bolca resim yapıp kitap okuyarak yok olmak.

Hayallerinin peşinden koş!

SELÇUK KALAMAN’A AİT ÇALIŞMALAR

selçuk-kalaman1
selçuk-kalaman2
selçuk-kalaman3
selçuk-kalaman4
selçuk-kalaman5
selçuk-kalaman6
selçuk-kalaman8
selçuk-kalaman9
selçuk-kalaman10
selçuk-kalaman12
selçuk-kalaman13
selçuk-kalaman14
selçuk-kalaman15
selçuk-kalaman16
selçuk-kalaman17
selçuk-kalaman18
selçuk-kalaman19
selçuk-kalaman20
selçuk-kalaman21
selçuk-kalaman22
selçuk-kalaman23
selçuk-kalaman24

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.