Sıkıcı Ofis Duvarlarını Süper Kahramanlar ile Süslemek

Bir yaratıcılık şirketi ile çalışıyorsanız etrafta fikirlerinizi açığa çıkarmada size yardımcı olacak renkli ve ilginç birçok motive edici şey görmek istersiniz.

Merdiven yerine neden kaydırak olmasın? Kahve odaları yerine neden oyun odaları olmasın? Siyah ve gri renkli duvarlar yerine neden renkli duvarlar olmasın? Demek istediğimizi anladınız mı?

Aşağıda göstereceğimiz 10 ofis etrafınıza biraz daha hareket katmak için size biraz ilham kaynağı olacak.

Zavallı Ben Brucker’ın (yaratımcı ajans çalışanı) gün boyu yaptığı tek şey karşısındaki gri duvara bakmak ve hayallerini gerçekleştirmeye çalışmaktı.

Artık bundan iyice sıkılan Ben, bir şeyleri değiştirmeye karar verdi ve mekâna biraz olsun enerji ve eğlence katabilmek için duvar boyunca uzanan pikselleştirilmiş süper kahraman portreleri tasarladı.

Neyse ki patronu fikrini beğendi ve ona 300$ verip sihirli dokunuşları gerçekleştirmesini istedi. Ben, 8024 adet yapışkanlı not kâğıdını kullanarak bunu gerçekleştirdi.

İşin planlanması süreci birkaç hafta sürdü ama tüm duvarı oluşturmak çalışanların da katkısı ile sadece 1 gün sürdü. Duvarda bulunan 8-bitlik süper kahramanlar çalışanların motivasyonunu oldukça yükseltmiş olsa gerek.

ofis-ortami

ofis-duvarlarina-postitle-yapilmis-super-kahraman-resimleri

post-it

ofis-duvarlarini-postitle-kaplamak

postitle-yapilmis-superkahramanlar

postitle-yapilmis-super-kahramanlar

postitle-yapilmis-super-kahraman-resimleri

super-kahraman-resimli-duvarlari-olan-ofis

 

Kaynak: http://sobadsogood.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.