Son Yılın En Popüler Tatil Trendi: Kiralık Villada Tatil

Her yıl yaz sezonunda olsun kış sezonunda olsun tatil yapmak istiyoruz. Çocukların 15 şubat tatili, yeni yıl tatili, kurban bayram tatili derken tatil yapmak için çok fazla zamanımız oluyor. Her yıl standartlaşmış otel konseptlerinden sıkılan ve çocuklarına farklı bir tatil seçeneği sunmak isteyen aileler artık kiralık villada tatil yapmayı tercih eder oldu. Son yılın en popüler tatil trendi olarak ifade edilen kiralık villada tatil ile tatilciler yılın stresini atmakta ve kendilerine özel olarak sunulan tatil hizmetinden faydalanmaktadırlar. Muhafazakar villada tatil, çocuk havuzlu villada tatil gibi bir çok tatil seçeneğini kişilerin inancına ya da tercihine göre sunan Villa Kalkan’da Antalya’ya gelecek tüm turistlere bu doğrultuda kiralık villa hizmeti vermektedir.

Otellerde sunulan kalıplaşmış menülerden, herkesin girdiği ortak kullanılan havuzlardan doluluk sebebiyle sıra beklenilen jakuzilere kadar her şeyi unutmanızı sağlayan Villa Kalkan’ın kiralık villaları sizlere hak ettiğiniz değerde hizmet vermek için bekliyor. Hangi tercihe bağlı olarak giderseniz gidin mutlaka size özel bir kiralık villası bulunan Villa Kalkan’da otel konforunda konaklayacağınızın garantisini verebiliriz. Balayı villalarından geniş aile villalarına kadar kişi sayısı fark etmeksizin kaliteli hizmetiyle bilinen Villa Kalkan’da otellere ödediğiniz Mevlaları unutun! Size özel fiyat teklifi ile sizde hem cebinizden tasarruf edecek hem de size ve ailenize özel konforlu bir tatil keyfi yaşayacaksınız.

Neden Kiralık Villada Tatil Yapmayı Seçmelisiniz?

  1. Kiralık villada tatil yaptığınızda sizden sadece villanın kirası talep edilir. Otellerde ise her kişiden hatta çocuktan bile ücret talep edilir, bu da sizin yüklü mevlalar ödemeniz demektir.
  2. Otel her ne kadar düzenli olarak temizlense de binlerce kişinin kullandığı bir alan. Ortak alanlardan havuz jakuzi gibi hastalığı kolayca alabileceğiniz bu noktalarda temizlik zafiyeti illaki olmaktadır. Ancak kiralık villalarda düzenli olarak villa temizliği ve oda temizliği yapılmaktadır.
  3. Onlarca kişiyle havuza girmek yerine size özel hazırlanan havuzda havuza girebilirsiniz.

Villa Kalkan’ın sizlere sunacağı daha nice avantajı öğrenmek için sizleri bize bekliyoruz!

1 Yorum

  1. Avatar

    Aslı Evren

    07 Şubat 2019 en 22:23

    Teşekkürler, güzel bir yazı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.