Spider-Man: Into the Spider-Verse 2’nin Vizyon Tarihi Açıklandı

Spiderman Into The Spider Verse 2 vizyon tarihi

Serinin hayranları tarafından merak edilen Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 vizyon tarihi Sony Pictures Animation tarafından resmi olarak açıklandı. Buna göre, serinin devam yapımı 2022 yılında vizyona girecek.

56. Altın Portakal Film Festivali’nde Ödüller Sahiplerini Buldu

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Vizyon Tarihi Açıklandı

Bir süredir gündemde olan Spider-Man: Into the Spider-Verse 2‘nin vizyon tarihi Sony Studios tarafından açıklandı. Yapımcı firma Sony Studios, yeni filmin 8 Nisan 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşacağını duyurdu.

https://twitter.com/SpiderVerse/status/1190373194374377472?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.donanimhaber.com%2Fspider-man-into-the-spider-verse-2-nin-vizyon-tarihi-aciklandi–115568

Şimdilik film hakkında henüz detaylı bir açıklama yapılmadı. Ancak, elde edilen bilgilere göre serinin ikinci filminin başrolünde yine Miles Morales’i izleyeceğimizi belirtelim.

Bildiğiniz gibi Spider-Man: Into the Spider-Verse Marvel çizgi romanlarının farklı Örümcek Adamları’mı bir araya getirmişti. 13 Aralık 2018’de vizyona giren filmde başrolde yer alan Miles Morales’in haricinde Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir ve Spider-Ham gibi karakterleri görmüştük.

2022 yılında vizyona girecek olan serinin ikinci filminde de Sony’nin benzer bir yol izlemesi bekleniyor. Bu kısımda Örümcek Adam hayranlarının en sevdiği karakterlerden biri olan Spider-Man 2099‘unda serinin ikinci filminde yer alacağı da ön görülüyor.

Hatırlarsanız ilk film ile beraber izleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not almayı başaran Sony, aynı zamanda bu film ile toplamda 375 milyon dolarlık hasılatta elde etmeyi  başarmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.