Spider-Man Yeniden Marvel Sinematik Evreni’nde!

Spider-Man Marvel Sinematik Evreni

Disney ve Sony arasında yaşanan gelir paylaşımı yüzünden ortaya çıkan Spider-Man krizi sonunda çözüme kavuştu. Bu gelişmeyle beraber Spider-Man Marvel Sinematik Evreni ile yeniden hayranlarının karşısına çıkacak.

Süper Kahramanlar Gerçekten Süperler Mi?/ The Boys

Spider-Man Marvel Sinematik Evreni İle Anlaştı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay Sony ve Disney arasında yaşanan Spider-Man krizi bir hayli konuşulmuştu. Basına yansıyan bilgiler doğrultusunda, Sony’nin elindeki Spider-Man için Disney bir anlaşma sağlamayamazsa Spider-Man filmleri Marvel Sinematik Evreni‘nden tamamen bağımsız hale geleceği belirtilmişti.

Tüm bu yaşananların ardından Sony ve Disney yeni bir anlaşmaya vardığını müjdeledi. Yapılan açıklamada aynı zamanda 3. Örümcek Adam filminin de geleceğini müjdeleyen Sony, bu filmlerinin de yapımcılığını Kevin Feige tarafından üsteleneceğini belirtti.

Bu doğrultuda yapılan açıklamayla beraber Marvel, Sony ortaklığında yapılan olan 3. filmin 16 Temmuz 2021‘de vizyona da gireceğini duyuruldu.

Yaşanan bu gelişmeyle birlikte Spider-Man, kısa bir süre ayrı kaldığı Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüş yapacağı da kesinleşmiş oldu. Bu kısımda yapılan açıklamayla beraber merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda da herhangi bir değişikliğe gidilmeyeceği belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.