Patrick Stewart’lı Star Trek Picard Fragmanı İle Heyecanlandırdı

Star Trek Picard fragmanı

Star Trek hayranları tarafından merakla beklenen Star Trek Picard dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. Jean-Luc Picard‘ın hikayesine odaklanacak olan Star Trek Picard fragmanı ile heyecanın dozunu daha da artırıyor.

Lost in Space’in İkinci Sezonundan Fragman Yayınlandı

Star Trek Picard Fragmanı İle Heyecanlandırdı

Ünlü oyuncu Patrick Stewart‘ın 1987-1994 yılları arasında canlandırmış olduğu ikonik karakterine hayat vermek için bir kez daha kamera karşısına geçecek olan diziden yeni bir fragman geldi.

23 Ocak 2020‘de yayınlanacağı açıklanan dizinin yeni fragmanında Picard’ı emekliliğinin sebebini açıklarken görüyoruz. Bunun yanı sıra Picard’ın Commander Data’nın kendisini onu korumak için feda ettiğini açıkladığı fragmanda, aynı zamanda Commander Data’nın parçalanmış vücudunun birbirinden bağımsız bir şekilde depolama alanında saklandığına da şahit oluyoruz.

Yaşanan felaketten 20 yıl sonrasında yaşananları konu olacak dizinin oyuncu kadrosunda ise bizleri eski diziden bizleri Jonathan Frakes, Marina Sirtis, Brent Spiner ve Jeri Ryan gibi tanıdık simalar karşılıyor.

Son olarak, 23 Ocak 2020 tarihinden Amazon Prime üzerinden yayınlamaya başlayacak olan yeni dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.