Stephen King Eseri In The Tall Grass’dan İlk Fragman

Stephen King eseri In the Tall Grass fragmanı netflix

Stephen King eseri In The Tall Grass filminden ilk fragman yayınlandı. 4 Ekim‘de Netflix üzerinden yayınlanacak olan filmde insanların uzun otlarla kaplı bir bölgede kapana kısıldığı bir gerilim hikayesi anlatılıyor.

Netflix’e Bu Hafta Neler Eklenecek?

Gerilim Dolu In The Tall Grass Fragmanı!

Stephen King eserleri beyaz perdeye uyarlanmaya devam ediyor. Korku dolu romanlarıyla tanınan usta yazar Stephen King’in şimdi de oğlu Joe Hill ile birlikte kaleme aldığı In the Tall Grass eseri, Netflix tarafından film haline getirildi.

4 Ekim 2019′da Netflix üzerinden yayınlanacak olan yapım iki kardeşin yolculukları sırasında başlarına gelen korku dolu hikayeye ev sahipliği yapıyor. Bu yolculukları sırasında bir erkek çocuğunun ağlamalarını duyan iki kardeş kendilerini bir anda gerilim dolu bir dünyanın ortasında bulurlar.

Gerilim dolu sahnelere ev sahipliği yapan yapımın başrolünde ise Patrick Wilson, Laysla De Oliveira ve Avery Whitted yer alıyor. Önümüzdeki haftalarda yayına girecek olan filmin yönetmen koltuğunda ise aynı zamanda filmin senaryosunu yazan Vincenzo Natali’nin oturduğunu görmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.