Stranger Things 4. Sezonu İçin İlk Video Geldi

Stranger Things 4. sezon tanıtım videosu

Netflix’in sevilen yapımlarından biri olan Stranger Things‘in 4. sezonuna ait olan ilk tanıtım videosu paylaşıldı.Paylaşılan Stranger Things 4. sezon tanıtım videosu, yeni sezonun nerede geçeceği konusunda izleyicilere bir takım ipuçları veriyor.

Netflix Türkiye Ekim 2019 Takvimi

Stranger Things 4. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Netflix’in en çok izlenilen yapımlarından biri olan Stranger Things‘in yeni sezonuna ait olan ilk tanıtım videosu bugün yayınlandı. Yayınlanan tanıtım videosu ile beraber yeni sezonun nerede geçeceği ile ilgili bir takım ipuçları veren yapımcı ekip, 45 saniye süren tanıtım videosu ile heyecanın dozunu daha da artıyor.

Yeni sezondan herhangi bir görüntünün yer almadığı tanıtım videosunun en çok dikkat çeken kısmı ise “We’re not Hawkins anymore” (Artık Hawkins’te değiliz) olarak karşımıza çıkıyor.

Bu kısımda da anlayabileceğiniz üzere dizinin 4.sezonu, ilk 3 sezonun geçtiği ve tüm olayların başladığı Hawkins şehrinde geçmeyecek. Hatırlarsanız, dizinin yapımcıları sezon finalinde bu gelişmenin sinyallerini az da olsa vermişti.

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Şimdilik, merakla beklenen dizinin yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, Netflix’in önümüzdeki günlerde merakla beklenen 4. sezonun ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama yapması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.