fbpx

Tamirane Sahnesi Bağımsız ve Amatör Müzisyenlere Açıldı!

İyi müzik yapmaktan başka kaygı duymayan müzisyenlerin sahne tecrübesini artırmak ve kendilerini tanıtma ortamı sağlamak için ayda bir yapılacak etkinlikler dizisi Unite the Stage, 19 Ağustos’ta Tamirane’de başlıyor.

Bağımsız müzisyenler ve iyi müzik dinlemek isteyenlere müjde… Unite the Stage ile Tamirane sahnesi amatör müzisyenlere açıldı. 19 Ağustos akşamı Tamirane’de ilk etkinlik gerçekleşecek.

İlk etkinliklerinde katılımcılara müzikal ilham vermeleri için Akustikhane yapımcısı Zafer Yılmaz ve Kaydedenler Kulübü kurucusu ve müzisyen Güntaç Özdemir‘i konuşmacı olarak ağırlayacak olan Unite The Band’in ilk sahnesinde, Anıl Akgönüllü, Eda Sena Şenceylan, Egemen Akkol, Gözde Berberoglu Özen, Hazal Avad, HUN, Kaan Arslan, Sercan Candemir ve Serhat Albamya yer alacak.

 “UNITE THE BAND” NEDİR?Müzisyenleri farklı mecralardan destekleyen ve bir araya getiren iyi müzik platformu olan Unite the Band, Şubat 2017’de müzik sektöründe sanatçıların yeterli değeri görememesi ve tektipleşme gibi rahatsız oldukları bazı şeyleri değiştirecek bir hareket yaratmak için kuruldu. Amacı, müzisyenlerin bir araya geleceği ve birbirini destekleyeceği bir ortam yaratmak.

Platform üyelerinin ve takipçilerinin hayatını müzikle güzelleştirmeyi hedefleyen Unite the Band, bunun için sosyal medyayı kullanıyor.

Gün bazında Instagram hesabından yetenekli ve daha çok bilinmesi gereken sanatçıları takipçileriyle paylaşıyor.Bunun yanında web sitesi üzerinden, üyelik sistemi ile Türkiye’de eksik olan bir müzisyen ağı oluşturmayı hedefliyor.

Unite the Band, bağımsız müzisyenler tarafından Şubat 2017’de müzik sektöründe sanatçıların yeterli değeri görememesi ve tek tipleşmesine karşı kuruldu. Unite the Band’i ana misyonu müzisyenlerin bir araya geleceği ve birbirini destekleyeceği bir ortam yaratmak. Bu amaçla da yoğun olarak sosyal medyayı kullanıyorlar.

Kaynak: Ntv

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.