Aksiyon Dolu Terminator: Dark Fate Fragmanı Yayınlandı

Terminator Dark Fate fragmanı

Terminator Dark Fate fragmanı yayınlandı. Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton gibi tanıdık simaların yer alacağı Terminator Dark Fate ile macera kaldığı yerden devam edecek.

Terminator Dark Fate Fragmanı Yayınlandı

1984 yılında ilk kez yayınlanan Terminator’ün yeni filmi için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Terminator:  Dark Fate adıyla seyirci önüne çıkacak olan filmin en ilginç yanı ise Terminator serisinin ikinci filmi olan Judgment Day filminin devamı niteliğinde olması. Bu da vizyona girecek olan yeni filmin Terminor 2’den sonraki tüm filmleri bypass edeceği anlamına geliyor.

Joker Filminden Son Fragman Yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Deadpool filminden tanıdığımız Tim Miller’ın oturduğu filmin yayınlanan yeni fragman, Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton‘ı yeniden bir araya getiriyor. Hamilton, Sarah Connor rolüyle bir kez daha dünyayı kurtarmaya hazırlanıyor.

Terminator 2’nin ardından geçen 27 yılda Connor, dövüş ve hayatta kalma yeteneklerini geliştirirken, 1997’deki kıyamet günününde herkesi kurtaramadığını öğreniyor. Yayınlanan fragmanda Mackenzie Davis’in canlandırdığı Cyborg Grace, Connor’a ”Geleceği değiştirmiş olabilirsin ancak kaderimizi değiştirmedin” diyerek savaşın bitmediğini Connor’a ilan ediyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri aradığımız tüm aksiyonu geri getiren yeni Terminor Dark Fate fragmanı ile baş başa bırakılım. İyi seyirler…

Terminator Dark Fate Ne Zaman Vizyona Girecek?

Serinin hayranları tarafından merakla beklenen filmin vizyon tarihini 1 Kasım 2019 olarak açıklandı. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Blade Runner 2049 ve Black Mirror yapımlarından tanıdığımız Mackenzie Davis, Before I Fall, Rock of Ages gibi yapımlardan tanıdığımız Diego Boneta; 2091, Lady, La Vendedora de Rosas dizilerinden aşina olduğunuz Natalia Reyes gibi oyuncularda yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.