Terminator Dark Fate Gişede Çakıldı!

Terminator Dark Fate Gişede Çakıldı

1991 yılında vizyona giren Terminator 2 Judgment Day’in devam filmi olan ve büyük umutlarla vizyona giren Terminator Dark Fate, ne yazık ki gişede istediği başarıyı yakalayamadı.

2019 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde Ödüller Sahiplerini Buldu

Terminator Dark Fate Gişede Çakıldı!

1991 yılında vizyona giren Terminator 2 Judgment Day’in devam filmi olarak vizyona giren Dark Fate, tabiri caizse herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Büyük umutlarla vizyona giren ve seyirciler tarafından merakla beklenilen film, ne yazık ki gişede istediği sonuca ulaşamadı.

Bu kısımda paylaşılan verilere göre filmin Amerika içerisindeki açılış hafta sonu gişesinin sadece 29 milyon dolar ile sınırlı kaldığını görmekteyiz. Bildiğiniz üzere serinin bir önceki filmi olan ve büyük eleştirilere maruz kalan Genisys‘in aynı gişe geliri ise 27 milyon dolardı.

Bunun yanı sıra totalde 123 milyon dolar civarında gişesi de olan filmin yapımcılara olan zararı ise en az 100 milyon doları bulacağı da belirtiliyor.

Her ne kadar filmden önce insanlar yayınlanan fragmanlar ile nispeten gaza gelmiş olsa da bu durumun kesinlikle gişeye yansıdığını söyleyemeyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.