The Cranberries Yeni Albümünden İlk Şarkısını Yayınladı

The Cranberries, solisti Dolores O’Riordan’ın ölüm yıl dönümünde, yeni albümü “In The End”den Dolores’in vokal kaydının olduğu ‘All Over Now’ şarkısını yayınladı.

The Cranberries grubunun web sitesinde yayınlanan şarkı, Dolores O’Riordan’ın annesi Elieen O’Riordan’ın notuyla birlikte paylaşıldı. O’Riordan notunda, “Dolores’in aramızdan ayrılışının ilk yıl dönümünde anısını yaşatmak için grubun son albümünü yayınladığını duyurmasından daha uygun bir yol düşünemiyorum” ifadesini kullandı.

O’Riordan’ın ölümünün üzerinden geçen bir yılı değerlendiren grup üyeleri Noel Hogan, Fergal Lawler ve Mike Hogan, 13 Ocak’ta yayınladığı duyuruda, Dolores’in ani ölümünün onları ne kadar etkilediğini anlatmışlardı. Grup üyeleri söz konusu duyuruda, “Bizim için çok duygusal bir süreçti. Bu şarkıları asla canlı olarak çalamayacağımızı bilmek, bu süreci daha da zorlaştırdı. Aynı zamanda, bir Cranberries albümünde birlikte çalıştığımızda aynı stüdyoda olacağımızı bilerek çok büyük bir sonuç duygusu vardı” ifadelerini kullanmıştı.

Şarkıyı dinlemek için:

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.