The Crown 4. Sezonuyla 15 Kasım’da Dönüyor

Netflix’in sevilen dizisi The Crown’ın 4. sezonu, 15 Kasım’da yayınlanacak.

Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki yıllarına ve Britanya monarşisini ayakta tutmak için yaptıklarına odaklanan, Peter Morgan‘ın yaratıcısı olduğu, Netflix dizisi The Crown‘ın 3. sezonu, geçtiğimiz yılın sonunda yayınlanmış ve Olivia Colman, Claire Foy’un yerine geçip Kraliçe II. Elizabeth olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Colman, dizideki performansıyla Altın Küre ödülünün sahibi olmuştu.

Dizinin Olivia Colman’lı 4. sezonu için ise bekleyiş devam ediyor. Son olarak Sex Education’da izleyicilerin karşısına çıkan Gillian Anderson, The Crown’ın 4. sezonunda Demir Lady lakaplı eski İngiltere Başbakanı Margaret Thatcher‘ı canlandırıyor. Emma Corrin ise ölümüyle hepimizi yasa boğan Galler Prensesi Diana’ya hayat veriyor. Diana’ya 5. sezonda ise Elizabeth Debicki hayat verecek.

Ek olarak Prens Philip rolünde Tobias Menzies, Antony Armstrong-Jones rolünde Ben Daniels, Prenses Margaret rolünde Helena Bonham Carter ve Prens Charles rolünde Josh O’Connor, 4. sezonda da karşımıza çıkmaya devam edecek.

The Crown’ın 4. sezonu, 15 Kasım‘da izleyici ile buluşacak. (FilmLoverss)

Tanıtım:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.