The Last Shadow Puppets Yeni Albümüyle Yeniden Sahnelerde!

Bilenleriniz vardır ; Arctic Monkeys’den Alex Turner, The Rascals’dan Miles Kane ve yapımcı/besteci James Ford 2007’de The Last Shadow Puppets adında bir grup kurmuştu. Alex Turner ve Miles Kane , Arctic Monkeys ve Kane’in sonradan değişen grubu The Little Flames’in birlikte çıktıkları turnelerde tanışmışlardır. Grubu kurarken Scott Walker, David Bowie ve David Axelrod gibi isimlerden ilham almışlardır. O zamandan bu yana, Alex Turner Arctic Monkeys grubuyla ve Miles Kane solo olarak göründüyse de The Last Shadow Puppets müzik piyasasında herkes tarafından bilinmeyen, bilenlerini de aşık eden bir gruptur. İlk albümleri olan The Age Of The Understatement 21 Nisan 2008 tarihinde çıkmıştı ve albüm çıktığı haftada İngiltere albüm listelerine birinci sıradan giriş yapmıştı . Ve şimdi, yeni albümleriyle yeniden sahnedeler.

The Last Shadow Puppets’ın yeni albümünün ilk videosu “Bad Habits” 10 Ocak tarihinde yayınlandı ve o günden bu yana büyük ilgi gördü. Ekipte Mini Mansions’ın bas gitaristi Zach Dawes da yer alıyor. Arctic Monkeys’in yanı sıra Florence and The Machine, Foals, Klaxons gibi grupların da prodüktörlüğünü yapan James Ford, ilk albümde olduğu gibi bu albümde de davulda ve prodüktör koltuğunda karşımıza çıkıyor.

19-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Hollanda’nın Biddinghuizen kentinde gerçekleşecek ‘Lowlands Festivali’ için bilet satışları şimdiden başlamıştır.

Grubun İtalya konserleri için 3 Şubat 2016’da başlayan bilet satışları:

5 Temmuz 2016,Salı,Piazza Castello,Ferrara,İtalya

6 Temmuz Çarşamba,Alcatraz, Milano, İtalya

Grubun 5 Şubat 2016’da başlayan bilet satışları:

10 Temmuz,Castlefield Bowl, Manchester (14 yaş altındaki çocuklar bir yetişkin eşliğinde katılabilir)

12 Temmuz,The Spa,Bridlington (14+)

13 Temmuz,BIC, Bournemouth Manchester (14 yaş altındaki çocuklar bir yetişkin eşliğinde katılabilir.)

15 Temmuz Alexandra Palace, Londra (16 yaş altındaki çocuklar bir yetişkin eşliğinde katılabilir, 10 yaşından küçükler katılamazlar.)

Biletler için : http://www.thelastshadowpuppets.com/ sayfasının “News” bölümünde yer alan linklerden biletlerinizi alabilirsiniz.

The-Last-Shadow-Puppets

The-Last-Shadow-Puppets-1

The-Last-Shadow-Puppets-2

The-Last-Shadow-Puppets-3

The-Last-Shadow-Puppets-4

 

The-Last-Shadow-Puppets-5

The-Last-Shadow-Puppets-6

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.