Tomb Raider 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Tomb Raider 2 vizyon tarihi

Tomb Raider 2 vizyon tarihi belli oldu. Başrolünde Alicia Vikander’in yer aldığı Tomb Raider’ın devam filminin yönetmen koltuğunda, Ben Wheatley’in oturması planlanıyor.

Tomb Raider 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sinemaseverler tarafından dört gözle beklenen Tomb Raider 2’nin vizyon tarihi yapılan resmi açıklamalar doğrultusunda netlik kazandı. Buna göre, serinin devam filmi 19 Mart 2021 tarihinde vizyona girecek.

Avengers Endgame Sonrası Iron Man Anısına Heykel Dikildi

Hatırlarsanız, serinin ilk filminde yönetmen koltuğunda Roar Uthaug oturmuştu. Ancak, serinin devam filmi ile ilgili için başarılı yönetmen ile anlaşma sağlanamamıştı. Bu yüzden serinin devam filminin yönetmenliğini haberin başında da belirtiğimiz gibi Ben Wheatley üstlenecek.

Tomb Raider 2 vizyon tarihi

İlk filmin hikayesinde Alica Vikander‘in hayat verdiği Lara, henüz 21 yaşındaydı. 21 yaşındayken küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddeden Lara Croft’un babasının kaybolmasının üstünden 7 sene geçmişti. Londra’da bisikletli bir kurye olarak çalışan kahramanımız, babasının kayboluşunu araştırmaya karar verdikten sonra Japonya’ya gider.

Japonya’da babasının geçmişi ile ilgili önemli bilgilere öğrenen Lara Croft, bir anda kendisini hayatta kalma mücadelesinin içinde bulur. Serinin ilk filmi ile beraber toplamda 274 milyon dolar gişe hasılatı elde eden yapımcı firma, serinin devam filmiyle beraber yeniden adından söz ettirmek istiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.