Ünlü Piyanist Kerem Görsev, Senfoni Orkestrası Eşliğinde Eskişehirli Caz Severler ile Buluşacak!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Zülfü Livaneli ve ünlü şef J.Latham Koenig’in ardından büyük bir ismi daha ağırlamaya hazırlanıyor. Caz tutkusu ile tanınan ünlü piyano sanatçısı Kerem Görsev, Senfoni Orkestrası eşliğinde Eskişehirli caz severler ile buluşacak.

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Eskişehirlilere unutulmaz bir caz gecesi yaşatmaya hazırlanıyor. Eskişehirlilere 16 yılda 990’dan fazla konser veren senfoni orkestrası, caz tutkusu ile tanınan piyano sanatçısı Kerem Görsev’i ağırlamaya hazırlanıyor. 21 Ekim 2016 Cuma akşamı saat 20.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek konserin orkestra şefliğini uluslararası değerli orkestra şefi Ender Sakpınar yapacak.

Konserde Görsev ve Senfoni Orkestrası bestelerin tamamı Kerem Görsev’e , aranjmanları   Kamil Özler’e  ait olan 13 parça seslendirecek. Ünlü piyano sanatçısı Görsev, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda tüm Eskişehirlileri unutulmaz bir caz akşamı yaşamaya beklediklerini ifade ederken, Eskişehirliler konserin biletlerine yoğun ilgi gösteriyor.

konser-afisi_

orkestra-sefi-ender-sakpinar_

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.