Vikings’in Final Sezon Fragmanı Yayınlandı

Vikings final sezon fragmanı

Merakla beklenilen Vikings 6. Sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Yayınlanan Vikings Final sezon fberabeıyla beraber merak edilen dizinin son sezonunun yayın tarihi de belli oldu.

Ragnar Lothbrok | İskandinav Mitolojisi’nin Efsanevi Viking Kralı

Vikings Final Sezon Fragmanı Yayınlandı

Heyecan verici sahnelere ev sahipliği yapan 5’inci sezonun ardından, dizinin birçok hayranı yayınlanacak olan final fragmanını oldukça merak ediyordu.

Seyirciler tarafından dört gözle beklenen Vikings 6. sezon fragmanı bugün itibariyle yayınlandı. Birbirinden heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapan fragmanın ardından dizinin yayın tarihi de belli oldu.

Bu doğrultuda yapılan açıklamada 4 Aralık 2019‘da yayınlanmaya başlanılacak olan dizinin son sezonunu her Çarşamba saat 10’da yayınlanacağı belirtiliyor.

Toplamda 20 bölüme ev sahipliği yapacağı açıklanan dizi, 89’uncu bölümüyle beraber ekranlara veda edecek. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri birbirinden heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapan 6. sezon fragmanı ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Vikings Konusu

History’nin sevilerek izlenen yapımlarından biri olan Vikings, bizleri 8. Yüzyıla götürüyor. Vikings uygarlığını konu alan dizide, Vikinglerin yaşamlarından kesitlere yer veriliyor.

Bunun yanı sıra, Viking devrinin atmoserini kusursuz bir şekilde gözler önüne seren bu yapım, devam eden başarılı dizilerden bir tanesi olarak huzurlarınıza geliyor.

Savaşçı kimlikleriyle tanınan Vikinglerin efsanevi savaşçısı ve kralı Ragnar Lothbrok‘un hayatıyla başlayıp, Norsların fethettikleri yerlere kan ve vahşeti de beraberlerinde götürmelerini ve ölümü adeta göğüsleyişlerini de konu alan bu yapım, bu kavmin geleneklerini de gerçekçi bir dille gözler önüne seriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.