Joker’ın Devam Filmi Gelecek mi?

Yeni Joker filmi / Joker 2

Geçtiğimiz hafta vizyona giren Joker filminin yankıları halen devam ederken Joaquin Phoenix, yeni Joker filmi hakkında umutlandıran açıklamalarda bulundu.

Joker Filmi İlk Günden Büyük Bir Başarıya İmza Attı

Yeni Joker Filmi Gelebilir!

Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan Joker, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Joaquin Phoenix‘in başrolünde olduğu film ilk hafta sonunda 248. 2 milyon dolar hasılat yaparak oldukça büyük bir başarıya imza attı.

Psikoloji bozan senaryosu ve Joaquin Phoenix’in müthiş ötesi oyunculuğuna ev sahipliği yapan Joker’ın devam filminin gelip gelmeyeceği de sinemaseverler tarafından oldukça merak ediliyor.

Joaquin Phoenix Devam Filmi İçin Umutlandırdı

Devam filmi ile ilgili tüm tartışmalar devam ederken Joaquin Phoenix, geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu bir televizyon programında Joker’ın devam filmini dolaylı yollarla doğruladı.

Katılmış olduğu televizyon programında Phoenix’e Joker rolü ile ilgili düşünceleri soruldu. Bu kısımda Joker rolünü düşünmeden duramadığını belirten Phoenix’in, ilk başta bu role pek sıcak bakmadığını görmekteyiz.

Ancak, yönetmen Tood Phillips ile tekrardan görüştüklerini ve bu rol için neler yapabileceklerini tartıştıktan sonra ikna olduğunu ifade eden Phoenix, böylece Joker’ın hayalindeki role dönüştüğünü belirtiyor.

Daha sonrasında ise açıklamalarına devam eden Phoenix, Joker’ın devam filmlerinde yer alması gerekeceği için Doctor Strange rolünü de reddediğini ifade ediyor. Devam filmine de oldukça sıcak bakan başarılı oyuncu, Joker karakterini götürebilecekleri yerler konusunda sonsuz olduğunun da altını özellikle çiziyor.

Şimdilik, yeni Joker filmi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, elde edilen başarılı sonucu ve Joaquin Phoenix’in müthiş ötesi oyunculuğu göz önünde bulunduracak olursak, Warner Bros.’un önümüzdeki yıllarda devam filmi için çalışmalara başlayacağını tahmin etmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.