Mr. Robot’un 4. Sezonundan Yeni Fragman!

Mr. Robot fragmanı

Yayına başladığı ilk günden bu yana birçok kişi tarafından sevilerek izlenen hacker dizisi Mr. Robot, bildiğiniz üzere dördüncü sezonuyla beraber ekranlara veda edecek. Tüm gözler 6 Ekim‘de başlayacak olan 4’üncü sezona çevrilmişken bugün yeni Mr. Robot fragmanı yayınlandı.

Breaking Bad Filmi’nden İlk Uzun Fragman!

Yeni Mr. Robot Fragmanı Yayınlandı

Başrolünde Rami Malek‘in yer aldığı Mr. Robot, yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Şu zamana kadar Altın Küre ve Emmy ödüllerinde eli boş dönmeyen yapım bildiğiniz üzere, 6 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olan dördüncü sezonla beraber ekranlara veda edecek.

Final sezonuyla yine hayranlarını ekran başına bağlayacak olan Mr. Robot dizisinde, hatırlarsanız Elliot ( Rami Malek) üçüncü sezonun sonunda iş adamı Whiterose’nin eline düşmüştü.

Yeni sezonda Elliot’un yardımına ise bir hacker grubu yetişecek. Bu durumdan Elliot’u kurtarmaya çalışacak olan hacker grubunun yeni sezonda iş adamı Whiterose ile olan mücadelesine de tanık olacağız.

Merakla beklenen dizinin yeni sezonu haberin başında da belirtiğimiz gibi 6 Ekim tarihinde başlayacak. Bunun yanı sıra, hemen aşağıdan izleyeceğiniz fragmanda da görebileceğiniz üzere bizleri daha önceki fragmanlarda olduğu gibi bol gerilimli ve şiddet dolu sahneler bekliyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri bugün yayınlanan yeni Mr. Robot fragmanı ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Bir Başkasının Paranoyasını Yaşamak | Mr. Robot Dizisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.