Yetkin Taşkın

Adım Yetkin Taşkın. 14 Kasım 1989 doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim.
Müziğe 5 yaş civarında klavye çalmaya çalışarak başladım. Hayatımın merkezine müziği koyduğum yaşlarım 15 civarındaydı. Üniversiteyi kazanıp çok büyük tesadüfler sonucu Undertakers grubuna bas gitarist olarak çağırılmam müzik alanındaki dönüm noktam oldu. Bu durum aynı zamanda benim bas gitarist olmama da aracı oldu. Yaptığımı işi işten çok tutku olarak görmek bu işi sürdürmemdeki itici gücüm.
Metal ve Rock türevleri ağırlıklı işler yapıyorum. Kendi çapımda küçük triphop benzeri işler de elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. Chuck Schuldiner her anlamda ilham aldığım kişidir.
Bundan 10 sene önce hayalini kurduğum hemen hemen her şeyi başardım diyebilirim. Bundan sonrası için çok da farklı şeyler yok. Üretmeye devam edebilmek, ilerlediğim yolda, yol bitene kadar devam etmek istiyorum. Geriye dönüp baktığımda yaptığım her şey için “iyi ki yapmışım” diyebilmek sanırım benim en büyük isteğim.

YETKİN TAŞKIN’A AİT ÇALIŞMALAR

yetkin-taskin1

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
KUSURSUZ YAŞAMIN KAYNAĞI ‘DOĞA’

Araştırmalara göre ister uçsuz bucaksız el değmemiş doğaya, ister bahçenizdeki tek bir ağaca bakın fark etmiyor. Doğa ile kurduğumuz her...

Kapat