Yönetmen Ümmiye Koçak, Cristiano Ronaldo ile Reklam Filminde Rol Aldı!

Yün Bebek filmiyle New York Avrasya Film Festivali’nde “Sinemada en iyi Avrasyalı Kadın Sanatçı” ödülünü kazanan Ümmiye Koçak, Cristiano Ronaldo ile rol aldığı reklam filminin yönetmenliği de üstlendi.

Mersin Arslanköy’de kurduğu tiyatroyla köy kadınlarını bir araya getiren ve kadınların yaşadıklarını dünyaya duyurma amacı taşıyan Ümmiye Koçak, büyük emekler, sıkı çalışmalar sonucunda 15 tiyatro oyunu yazdı ve Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu ile yaklaşık 10 bin kez sahnede yer aldı. Koçak, tarlada çalışıp kazandığı paraları biriktirerek çektiği Yün Bebek filmiyle ise New York Avrasya Film Festivali’nde “Sinemada en iyi Avrasyalı Kadın Sanatçı” ödülünü kazandı.

Ümmiye Koçak’ın başarısı son zamanlarda ülke dışına da çıkarak Madrid’e kadar ulaştı. Koçak, ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile reklam filminde oynaması için teklif aldı. Teklifi kabul eden Koçak, reklam filminin yönetmenliğini de üstlendi.

Gelen teklif karşısında heyecanlanan fakat çekimlerin çok güzel geçtiğini belirten Koçak, Ronaldo hakkında şu ifadelerde bulundu: ”Reklam çekimleri o kadar güzel geçti ki rüya gibiydi. Hani insan bazen imkansız gibi hayaller kurar ya işte bu da bir imkansızdı ama imkansızı başardık. Kendi kendime gözümü kapattım, ‘Ben gerçekten rüya mı görüyorum, hayal mı kuruyorum, gerçek mi’ dedim ama Ronaldo yanımdaydı, elimi tutuyordu ve biz onunla çalışıyorduk, prova yapıyorduk. Gerçekten çok sıcak, samimi, içten, güler yüzlü yani senin benim gibi bir insandı. ‘Boşuna heyecanlanmışım’ diye kendi kendime dedim.”

Ronaldo ile sarıldıklarını da belirten Koçak, ”O bana verdi o sevgiyi, ben de ona verdim sevgimi. Ben ona ilk sarıldığımda ‘Kurban olduğum oğlum’ dedim. O da bana ‘Mommy’ dedi. O kadar hoşuma gitti ki. ‘Mommy’ demek anne demekmiş. Ben önceden bilmezdim. Çok güzel oldu.” açıklamasında bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.