Yüzükler Efendisi Dizisinin İki Sezonu Arka Arkaya Yayınlanacak!

Yüzüklerin Efendisi dizisi

Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendisi) dizisinin ilk sezonunun çekimleri hali hazırda Yeni Zelanda’da devam ederken, dizinin ikinci sezonu Amazon tarafından onaylandı.

Scorsese Filmi The Irishman’den Son Fragman Yayınlandı

Yüzükler Efendisi Dizisinin İkinci Sezonu Arka Arkaya Yayınlanacak!

Bildiğiniz üzere, haberin hemen başında da belirtiğimiz gibi Yüzükler Efendisi’nin çekimleri bir süredir Yeni Zelanda’da devam ediyor. 1.3 milyar dolarlık devasa bütçesi, birbirinden yetenekli yazar kadrosu ve zengin bir evrende geçmesiyle nedeniyle beklentileri bir hayli arttıran Yüzüklerin Efendisi dizisi, Game of Thrones’un ardından oluşan boşluğu da doldurmayı hedefliyor.

Şimdiden birçok kişi tarafından dört gözle beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı bilinmezken, bugün Amazon cephesinden önemli bir açıklama geldi.

yüzükler efendisi dizisi

Amazon tarafınca yapılan açıklamaya göre, kadrosunda Markella Kavenagh, Will Poulter ve Joseph Mawle gibi daha birçok tanıdık simaya ev sahipliği yapan dizinin daha ilk sezonu yayınlanmadan ikinci sezonu onaylandı.

Belirtiğimiz gibi şimdilik dizinin ilk sezonunun ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak, elde edilen bilgilere göre ilk sezonun 2021’de yayınlaması bekleniyor. Dizisinin ikinci sezonu ise 4-5 aylık bir bekleyişin ardından yayınlanacağı iddia ediliyor.

Tabiri caizse, Amazon tarafından sır gibi saklanan dizi hakkında henüz detaylı bir bilgi paylaşılmadı. Fakat 2021 yılında yayınlanması beklenen dizi hakkında tek bilinen detay ise, dizinin Yüzükler Efendisi’nin uyarlandığı ilk kitap olan The Fellowship of the Ring’den önceki olayların ele alınacak olması olarak karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.