Now Reading
Netflix Türkiye Ekim 2021 Takvimi

Netflix Türkiye Ekim 2021 Takvimi

Netflix Türkiye, ekim ayında yeni sezonlar ve yeni içerikler ile geliyor. Netflix’in sevilen dizisi You’nun 3. sezonu, 15 Ekim’de izleyiciyle buluşurken; Locke & Key, 22 Ekim’de 2. sezonu ile ekranlara dönecek. Başrolünde Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı film Kin ise 8 Ekim tarihinde yayında olacak.

Ayrıca dünyaca ünlü sit-com dizisi Seinfeld de yeni lisanslı içerik olarak platformdaki yerini alacak.

İşte takvim:

Orijinal Diziler

14. Maid / 1. Sezon / 1 Ekim

Şiddet dolu bir ilişkiden kaçan genç bir anne, zor da olsa geçimini sağlamak ve çocuğuna daha iyi bir gelecek inşa etmek için hizmetçi olarak çalışmaya başlar.

13. The Billion Dollar Code / 1. Sezon / 7 Ekim

1990’lı yılların Berlin’inde bir sanatçı ile bir hacker dünyayı görmenin yeni bir yolunu keşfeder ve yıllar sonra Google’a patent ihlali davası açmak için tekrar buluşurlar.

12. Pretty Smart / 1. Sezon / 8 Ekim

Kitap kurdu Chelsea, neşeli kız kardeşi ve üç ev arkadaşıyla birlikte yaşamak zorunda kalınca mutluluk hakkında öğrenmesi gereken çok şey olduğunu keşfeder.

11. You / 3. Sezon / 15 Ekim

Artık evli ve bir bebek sahibi olan Love ve Joe, Madre Linda adlı zengin bir muhitte normal bir yaşam kurmaya çalışır. Ama huylu huyundan vazgeçmez ve işler yine karmaşık bir noktaya sürüklenir.

10. Locke & Key / 2. Sezon / 22 Ekim

Joe Hill ve Gabriel Rodríguez’in çizgi romanından uyarlanan sihir ve gizem temalı dizi, ikinci sezonuyla ekranlara dönerken Locke Kardeşler yeni maceralara adım atıyor.

9. Colin in Black & White / 29 Ekim

Colin Kaepernick ve Ava DuVernay imzalı bu drama dizisi, Kaepernick’in lise yıllarını ve aktivist olmasına yol açan deneyimleri keşfe çıkıyor.

Orijinal Filmler

8. The Guilty / 1 Ekim

911 operatörü olarak görevlendirilen sorunlu bir dedektif, çağrı merkezini arayan endişeli bir kadını kurtarmaya çalışırken bir yandan da kendi vicdanıyla baş başa kalır.

7. Kin / 8 Ekim

Mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya giden Başkomiser Harun, gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Bulduğu her ipucu onu son derece gizemli bir olayın içine çeker.

6. Night Teeth / 20 Ekim

Partilere akmak için gece gezmesine çıkan iki gizemli kadını arabasına alan genç şoför, yolcuları gerçek yüzlerini gösterince hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalır.

See Also

5. Hypnotic / 27 Ekim

Hem kişisel hem de profesyonel yaşamında kendini tıkanmış hisseden Jenn, gizemli bir hipnoterapistten medet umar ama kendini ölümcül bir akıl oyununun içinde bulur.

4. Army of Thieves / 29 Ekim

Ölüler Ordusu’nun öncesini anlatan bu filmde gizemli bir kadın, Avrupa’nın farklı yerlerindeki son derece güvenli kasaları soymak için banka memuru Dieter’dan yardım ister.

Orijinal Belgeseller

3. Bad Sport / 6 Ekim

Gerçek suç ile sporu harmanlayan bu belgesel dizisi, dünya çapında tartışma yaratan olayları ve skandalları incelerken ilgili kişilerle yapılan röportajlara da yer veriyor.

2. The Movies That Made Us / 3. Sezon / 12 Ekim

Güldük, ağladık. Kendimizi sinemalarda bulduk, değiştik. İzlenmesi şart olan bu filmleri perde arkasına tanık olun.

1. Malinche: Bir Müzikalin Perde Arkası / 12 Ekim

Malinche ve Hernán Cortés’in iki farklı dünyayı bir araya getiren aşk öyküsünden uyarlanan Nacho Cano imzalı yeni müzikalin ardındaki yaratıcı sürece yakından tanık olun.

Lisanslı İçerikler

  • Diana: The Musical – 1 Ekim
  • Seinfeld – 1 Ekim
What's Your Reaction?
Emin Değilim
0
Heyecanlı
0
Hüzünlü
1
Mutlu
0
Şaşırtıcı
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2011 Sanat Karavanı, Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll To Top